יעוץ זוגי

 

זוגיות היא דבר מאתגר ביותר, הדורש עבודה והשקעה.

פעמים רבות זוגות נתקלים בקשיים ביחסים ביניהם, בעיות בתקשורת, מתחים ותסכולים המשפיעים על כל המשפחה ועל האווירה בבית.

בייעוץ האישי ניפגש לשיחות שבהם נוכל לשפר את התקשורת בין בני הזוג, ללבן סוגיות בעייתיות בזוגיות, ועל פי המטרות שנגדיר עבור התהליך, במהלך הפגישות נוכל להתקדם על מנת להשיגן. 

 

אני מזמינה אתכם ליצור קשר לשיחת ייעוץ בחינם.

עדויות

אל מיכל הגעתי בעקבות החלטה שלי להתגרש.

המטרה הראשונית הייתה לקבל ייעוץ כיצד לעשות זאת בצורה הנכונה ביותר עבור הילדים ובני הזוג, מה שהוכיח את עצמו בעזרת הדרכתה הצמודה של מיכל, כצעד נבון ביותר ה"ממזער" נזקים כמה שניתן עם שלושת בנותיי.

 לאחר מספר מפגשים בנושא זה, הלך ותפס משקל  נכבד ביותר נושא הזוגיות בחיי. המצב הנפשי בו הייתי היה קשה יותר ממרבית התקופות בחיי והרגשתי צורך עז להגיע למיכל מדי שבוע בכדי להתמלא אנרגיה וכוח לעבור שבוע לאחר שבוע. ברגעים נקודתיים קשים בהם אף היה לי קושי רב לתפקד עם שלושת בנותיי ובמקום העבודה, פשוט ציפיתי בכיליון עיניים לרגע בו אוכל לפרוק את כל תחושותיי העמוקות ביותר בפני מיכל ואת מאגרי הדמעות הבלתי נדלים, וזה כשלעצמו סייע לי רבות. דרך עיניה ושפת גופה התומכת (והמון קופסאות של טישיו..) כבר שאבתי כח וידע. אך מעבר לכך, עם ההקשבה והאמפטיה במידה הנכונה, כשנדרש "ניעור" מסויים ופקיחת עיניי למציאות, מיכל ידעה לומר את הדבר הנכון, בטון הנכון, וגם באסרטיביות אם נדרש.

עתה, כעבור כשנה, לאחר פגישות קבועות אחת לשבוע, ימי ראשון בבוקר... תחילת שבוע חדש תרתי משמע...אני בהחלט יכולה לומר שאשריי שהגעתי למיכל עבור ייעוץ משפחתי לקראת גירושין לבנותיי. "הרווחתי" מטפלת זוגית שבזכותה הצלחתי לעבור את המשבר הזוגי הקשה ביותר בחיי. ולא רק להרגיש שאני מאחוריו אלא גם לנתח יחד ולהבין כמה דברים חיוביים לקחתי משם בסופו של תהליך...

© 2023 by Mums Tums and babies. Proudly created with Wix.com

  • Facebook - Black Circle

מיכל שביב הדרכה ויעוץ להורים, זוגות ומשפחות

טלפון: 052-3575475 | ערבה 2, אור יהודה | michal.shaviv@gmail.com