מי אני

שמי מיכל שביב ואני מנחת הורים ומשפחה, נשואה לרן ואמא ליואב, עינב ומעין. אני מנחה סדנאות הורים מגוונות ונותנת ייעוץ והדרכה אישית להורים, לזוגות ולמשפחות.

 

אני בוגרת המסלול להכשרת מנחי קבוצות מבוגרים בתחום הורות ומשפחה בסמינר הקיבוצים, ובוגרת המסלול להנחיית משפחה במכון מעגלים, כמו כן אני מנחה בכירה מטעם המרכז להורות ומשפחה של סמינר הקיבוצים, מנחה בצוות המנחות של אגף רווחה חינוכית בעיריית חולון וכן בצוות המנחות של אגף החינוך בעיריית רמת גן. בעשור האחרון הנחיתי מאות סדנאות והעברתי מאות הרצאות - בגנים, בתי ספר, מתנ"סים, חברות, ובמרכזי הורות.  

 

אני מאמינה כי ההורות שלנו היא הדבר המרכזי והחשוב בחיינו. אנו לומדים על ההורות במשך כל חיינו ונתקלים כל הזמן בסיטואציות חדשות, התלבטויות חדשות והתמודדויות חדשות עם ילדינו. השתייכות לקבוצת הורים וקבלת הדרכה והנחייה מסייעים לנו בהתמודדויות, מרחיבים את הידע שלנו לגבי ילדינו, מאפשרים לנו לרכוש כלים ומיומנויות להתמודדות יעילה ואף מלמדים אותנו על עצמנו.

 

אני מזמינה אתכם ליצור קשר ולבחור את האפשרות המתאימה לכם לקבלת הנחייה והדרכה בנושא ההורות, באמצעות סדנת הורים, או באמצעות קבלת הנחייה והדרכה אישיים, לכם ההורים או לכל המשפחה.

אל תהססו לצור קשר, על מנת לשפר את איכות חייכם, את האווירה בבית, ואת חווית ההורות שלכם.

 

אני מזמינה אתכם לשיחת ייעוץ טלפונית חינם.

מיכל שביב,

052-3575475.

© 2023 by Mums Tums and babies. Proudly created with Wix.com

  • Facebook - Black Circle

מיכל שביב הדרכה ויעוץ להורים, זוגות ומשפחות

טלפון: 052-3575475 | ערבה 2, אור יהודה | michal.shaviv@gmail.com